Keptas, įdarytas paršelis

Keptas, įdarytas paršelis
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
Ingredientai:
  • Paršelis, 1 vienetas
  • Druska
  • Sviestas, 200 gramų
Gaminimo instrukcija:

Išdarinėtą ir švariai nuplautą paršelį iš vidaus įtrinkite druska ir kelioms valandoms palikite įsisūrėti. Įsisūrėjusį išplaukite, nusausinkite, prikimškite įdaro ir užsiūkite, tada padėkite kniūbščią ant skardos, patepkite sviestu ir dėkite į karštą orkaitę ar krosnį. Pradėjusį kepti paršelį gerai patepkite sviestu ar aliejumi ir vėliau dažnai laistykite atsiradusiu skysčiu. Kad paršelio oda neapdegtų, užpilkite karštu vandeniu (nedaug). Kepkite maždaug 1-1,5 val., tai priklauso nuo paršelio didumo. Iškepusį paršelį perpjaukite išilgai perpus ir skersai į 5-6 dalis ir gabalėlius sudėkite į lėkštę taip, kad atrodytų kaip nepjaustytas. Prie paršelio paduokite įvairiai paruoštų bulvių, agurkų, pomidorų, kopūstų ir kt.
Įdaras: paršelio plaučiai, inkstai, širdis, kepenėlės, keptos veršienos - 300 g, sviesto -1 šaukštas, piene mirkytų džiūvėsių - 100 g, 2 kiaušiniai, pagal skonį pipirų, druskos, muskato riešuto, kitų mėgstamų prieskonių.
Išvirkite prieskonių sultinyje paršelio inkstus, širdį, plaučius ir kepenėles. Viską supjaustykite, pridėkite smulkiai pjaustytos keptos veršienos. Visą mėsą galima sumalti, bet nebus taip skanu. Sviestą išsukite iki baltumo, kiaušinius išplakite, nuspauskite piene mirkytus džiūvėsius. Sudėkite viską į mėsą, įberkite pagal skonį druskos, prieskonių ir sumaišykite.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Linksmute
2010-01-29 17:35
Idarui galima surasti ivairesniu dalyku - kaip rauginti kopustai , siaip darzoves , ryziai ir t.t.