Vaistai nuo pachmelo

Vaistai nuo pachmelo
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
Ingredientai:
  • Rauginti kopūstai, 500 gramų
  • Vanduo, 1.5 litro
  • Juodieji pipirai
Gaminimo instrukcija:

Vaistas nuo pachmelo (pagirių).

Imam puodą (apie 3L), pripilam 1.5L vandens, dedam pusė kilogramo raugintų kopūstų ir verdam 30min. Kopūstai būna sūrūs, bet jei trūksta druskytės, galite įmesti kubelį sultinio.

Jei norite tirščiau, virkite ilgiau nei 30min, kad vanduo pagaruotų. Įdėkite pipirų ir valgykite. Tikrai padeda!

Jokių spirgų ir riebalų nereikia, sunkiau virškins!

» Rašyti komentarą
» Komentarai
as
2015-04-06 10:03
maumai ismokit lietuviu kalba ir tada komemtuokit
Kristas
2012-01-16 19:41
Nu nuo alkoholio tai tik kokiai valandziukiai lengviau pasidarys o poto pachmelas bus dar stipresnis ir jokio vaisto ar maisto neegzistuoja panaikinancio pagires nebent kazkokie preparatai kurie padeda organizmuj truputi greiciau pasalint alkoholi is organizmo alkoholis pachmeluij BLOGIAUSIAS vaistas. Maistas leidzia tuo momentu pasijust kazkiek lengviau taip sakant atgaivint dusia apskritai ko labiausiai tuo momentu norisi valgyt ar atsigert ta ir reiktu vartot pvz: as vartoju sultini pomidoru sultis marinuotas ar raugintas darzoves.
arcybaldas
2011-11-23 15:53
nesamones snekat geriausias pachmelas yra kuom susirgai tuom ir gydykis, o geriausia tai kokio sidro ar sampano bonkute inkaliai ir praeina visi pachmelai skrandis pradeda dirbt nuo tokiu gerimu
To <Almis>
2011-11-22 00:07
Prajuokinai, Almi.. Nuo kada druska salina vandeni? Kaip tik sugeria skyscius,,stai todel storuliams patariama naudoti kuo maziau druskos (kad pasisalintu slakai).. Tacisu del to &quotachmielnikams" padruskinti tokia sriubyte tikrai nepakenks..atvirksciai, sulaikys skyscius, sustabdys dehidratacija..
Ech...vat ir atsiranda tokiu &quotinovu", del kuriu zmones sau tik bedu pasidaro.
Almis
2011-09-19 21:59
zinau tik kad negalima ant pahmelo suraus nieko.. galim tik paprasta negazuota vandeni gert ir labai gerai yra krapus valgyt nes jie stabdo dehidracijos procesa o druska tik salina vandeni... pahmelo metu organizmui baisiai truksta vandens..